Účast v soutěžích

       "Minulost ožívá na Krakovci aneb Ať žijí duchové"


Ve spolupráci se SŠ,ZŠ a MŠ Rakovník, hradem Krakovcem a Městskou knihovnou Rakovník jsme se zapojili do putovní výstavy. Cílem výstavy  je zvýšení informovanosti dětí  o historii současného hradu. Výstavu si můžete prohlédnout  od 21.5.-17.5..2018 ve vestibulu knihovny a následně bude výstava i na hradě od 21.5.2018 do 22.6.2018.

Soutěž "Lesní svět"

2017

Vzali jsme děti do přírody, společně zapojili fantazii a vytvořili jsme, co pro nás znamená lesní svět. Použili jsme šišky, větve, listí... Zkrátka cokoliv, co se dětem líbilo v přírodě a co je cvrnklo do nosu.

Děkujeme Vám za podporu v této soutěži.


Jarní soutěž s Goodyear

2017

Těžko uvěřitelné. Je to tak. MŠ Nesuchyně získala ocenění ve výtvarné soutěži v rámci projektu Goodyear Bezpečná školka, ve které jsme zlepšovali dopravní situaci okolo naší mateřské školy. Děti se můžou těšit na dvě nové stavebnice.😉

Namaluj své město, svoji vesnici

 2017

Čestné uznání v této soutěži získal z naší mateřské školy Adámek Krejčí. Dle prostorových možností galerie budou vystaveny i nevýherní obrázky některých dalších dětí z naší MŠ.

Požární ochrana očima dětí 2017

MŠ Nesuchyně slaví další malý úspěch. Ve výtvarné soutěži "Požární ochrana očima dětí" získala 1.místo v kategorii M1 Emička Hubáčková. Gratulujeme a držíme palce v krajském kole soutěže. 

Nejlepší zimní pneumatika

2017

Mateřská škola Nesuchyně získala ocenění ve výtvarné soutěži na téma "Nejlepší zimní pneumatika" v rámci projektu Goodyear Bezpečná školka. Děti se na svoji výhru mohou těšit během měsíce ledna.